Dom na osiedlu – czy warto w niego inwestować?

Dom na osiedlu – czy warto w niego inwestować?

24 października 2019 0 przez Master Bloger

Ostatnimi czasy coraz więcej osób przekonuje się do zamieszkania na osiedlu, np. domów szeregowych. Jest to bardzo rozsądne rozwiązanie, ponieważ cena takiej nieruchomości jest o wiele niższa od zakupu działki i postawienia budynku od zupełnego zera. W tym artykule przeczytasz o tym, dlaczego jeszcze warto zainwestować w dom w szeregówce.

Dom w szeregówce – najważniejsze zalety

Marząc o własnym domu, zazwyczaj wyobrażamy sobie budynek wolnostojący w pięknych okolicznościach przyrody. Zazwyczaj jednak koszt postawienia domu jest tak wysoki, że musimy zrezygnować ze swoich planów i kupujemy mieszkanie w bloku lub nowoczesnym apartamencie. Nie zawsze takie rozwiązanie okazuje się najlepsze. Dlaczego? Obecnie na rynku nieruchomości mamy tak szeroki wybór domów na każdą kieszeń, że z pewnością każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Przykładem kompromisu pomiędzy własnym domem a mieszkaniem w blogu są szeregówki. Innowacyjne mieszkania w zabudowie osiedlowej, z własnym ogrodem i rekuperacją. Kupując taki dom od dewelopera, otrzymujemy lokal pod klucz i omija nas stres związany z inwestycją w materiały, wynajęciem ekipy i biurokracją. To kluczowe zalety takiego rozwiązania, które przekonają nawet najbardziej wymagające osoby. Dlatego domy Częstochowa na spokojnym i przytulnym osiedlu Zacisze, są tak rozchwytywane.

Połącz ekologię z wygodą

Kolejną zaletą domów w zabudowie szeregowej są nowoczesne rozwiązania wprowadzone już na pierwszym etapie budowy. Wszystkie mieszkania są wyposażone w innowacyjny system rekuperacji, co sprawia, że łączymy ekologię z wygodą posiadania własnych czterech kątów i pięknego ogrodu. Każdy dom jest również wyposażony w garaż i przystosowany do zainstalowania paneli fotowoltaicznych w przyszłości. Jeśli więc zależy Ci na tym, by kupić mieszkanie, które będzie jednocześnie wspierało przyrodę i da Ci odetchnąć od zgiełku miasta, wybór lokalu na osiedlu zacisze okaże się strzałem w dziesiątkę. Jeszcze nie jesteś przekonany? W takim razie koniecznie zajrzyj na stronę internetową dewelopera.