Dom na osiedlu – czy warto w niego inwestować?

Dom na osiedlu – czy warto w niego inwestować?

24 października 2019 Wyłączono przez Master Bloger

Ostatnimi czasy coraz więcej osób przekonuje się do zamieszkania na osiedlu, np. domów szeregowych. Jest to bardzo rozsądne rozwiązanie, ponieważ cena takiej nieruchomości jest o wiele niższa od zakupu działki i postawienia budynku od zupełnego zera. W tym artykule przeczytasz o tym, dlaczego jeszcze warto zainwestować w dom w szeregówce.

Dom w szeregówce – najważniejsze zalety

Marząc o własnym domu, zazwyczaj wyobrażamy sobie budynek wolnostojący w pięknych okolicznościach przyrody. Zazwyczaj jednak koszt postawienia domu jest tak wysoki, że musimy zrezygnować ze swoich planów i kupujemy mieszkanie w bloku lub nowoczesnym apartamencie. Nie zawsze takie rozwiązanie okazuje się najlepsze. Dlaczego? Obecnie na rynku nieruchomości mamy tak szeroki wybór domów na każdą kieszeń, że z pewnością każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Przykładem kompromisu pomiędzy własnym domem a mieszkaniem w blogu są szeregówki. Innowacyjne mieszkania w zabudowie osiedlowej, z własnym ogrodem i rekuperacją. Kupując taki dom od dewelopera, otrzymujemy lokal pod klucz i omija nas stres związany z inwestycją w materiały, wynajęciem ekipy i biurokracją. To kluczowe zalety takiego rozwiązania, które przekonają nawet najbardziej wymagające osoby. Dlatego domy Częstochowa na spokojnym i przytulnym osiedlu Zacisze, są tak rozchwytywane.

Połącz ekologię z wygodą

Kolejną zaletą domów w zabudowie szeregowej są nowoczesne rozwiązania wprowadzone już na pierwszym etapie budowy. Wszystkie mieszkania są wyposażone w innowacyjny system rekuperacji, co sprawia, że łączymy ekologię z wygodą posiadania własnych czterech kątów i pięknego ogrodu. Każdy dom jest również wyposażony w garaż i przystosowany do zainstalowania paneli fotowoltaicznych w przyszłości. Jeśli więc zależy Ci na tym, by kupić mieszkanie, które będzie jednocześnie wspierało przyrodę i da Ci odetchnąć od zgiełku miasta, wybór lokalu na osiedlu zacisze okaże się strzałem w dziesiątkę. Jeszcze nie jesteś przekonany? W takim razie koniecznie zajrzyj na stronę internetową dewelopera: http://osiedlezielonezacisze.pl.