BEZPŁATNE PORADY PRAWNIKÓW I PSYCHOLOGÓW W CZĘSTOCHOWIE

BEZPŁATNE PORADY PRAWNIKÓW I PSYCHOLOGÓW W CZĘSTOCHOWIE

7 lutego 2014 0 przez Redakcja

W związku z organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości w dniach 24 lutego – 1 marca „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” można będzie skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielanych przez prawników, psychologów oraz przedstawicieli takich organizacji jak: Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Izba Radców Prawnych, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Komenda Główna Policji, Komenda Główna Straży Granicznej, Prokuratura Generalna, Krajowa Rada Komornicza, Krajowa Rada Kuratorów.

Zasadniczym celem tej inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Zainteresowane osoby zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad i informacji udzielanych przez prawników, psychologów oraz przedstawicieli wyżej wymienionych środowisk w trakcie dyżurów pełnionych w Ośrodku Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Częstochowie, przy Al. Pokoju 12, tel. 730 876 600.


Więcej informacji na www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=2431. Zdjęcie i informacje pochodzą z serwisu czestochowa.pl