Ile zarabiają mieszkańcy Śląska?

Ile zarabiają mieszkańcy Śląska?

25 stycznia 2016 0 przez Master Bloger

W styczniu i w lutym osoby aktywne zawodowe będą mogły wziąć udział w sondażu organizowanym po raz pierwszy przez Regionalne Portale Pracy. Jego celem jest szczegółowa analiza zarobków Ślązaków. odpowiadając na pytania dotyczące wynagrodzenia. Efektem inicjatywy będzie raport w formie e-booku, w którym znajdą się wyniki badań wraz z komentarzami ekspertów.

Otrzymany raport będzie źródłem aktualnych informacji dotyczących śląskiego rynku pracy. Przedstawi on w jakim stopniu wykształcenie, rodzaj wykonywanego zawodu, staż pracy, wiek czy płeć wpływają na wysokość otrzymywanego wynagrodzenia. Darmowy raport będzie można pobrać z naszego serwisu – wyjaśnia Gabriela Pyjas, Content Manager Regionalnych Portali Pracy.

Aby wziąć udział w badaniach, należy wypełnić ankietę, która znajduje się pod tym adresem. Składa się ona z 23 krótkich pytań, które zostały podzielone na trzy części. Dotyczą profilu respondenta, firmy, w której obecnie pracuje oraz wysokości otrzymywanego wynagrodzenia wraz z uwzględnieniem podwyżek czy też pakietów socjalnych.
Regionalne Portale Pracy zdecydowały się przekazywać 1 zł od każdej ankiety na fundację Iskierka, która pomaga dzieciom, cierpiącym na choroby nowotworowe.

Patronatu medialnego udzielają: bielsko.biala.pl, nowiny.pl, gospodarkaslaska.pl, infokatowice.pl, chorzowianin.pl, tarnowskiegory24.info, mojejaworzno.pl, zywiecinfo.pl, lubliniec.info, dzielnica24.pl, jastrzebieonline.pl, zywiecki24.pl, sosnowiczanie.net, jaw.pl, serwislokalny.com, wiadomoci.czesto.pl, regionalne.twojachwila.eu, super-nowa.pl, infogliwice.pl, jastrząbek.pl, mariacka.eu, gloszabrza24.pl, zory.dlawa.pl. Partnerzy akcji to Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej oraz Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza.

Źródło: Regionalneportalepracy.pl

Regionalne Portale Pracy pozwalają na przeglądanie oraz dodawanie ofert pracy ze Śląska. Łącznie serwisy odnotowują ponad 170 000 wizyt miesięcznie. Każde zamieszczone ogłoszenie dociera do dużej grupy potencjalnych pracowników. Na portalach zamieszczane są również praktyczne porady zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Porady te są przygotowane przez specjalistów z zakresu prawa pracy, zatrudnienia i praktyków.

ankieta---patroni-i-partnerzy