Szlifuj swój angielski!

Szlifuj swój angielski!

14 stycznia 2015 Wyłączone przez Master Bloger

angielskiJesteś z Częstochowy lub okolic i chcesz uczyć się angielskiego? Czujesz, że twój angielski nie jest na odpowiednio wysokim poziomie? Może planujesz wyjazd do Anglii lub innego zachodniego kraju? Już dziś postaw na naukę angielskiego w Częstochowie.

Przyjdź do siedziby naszej szkoły w centrum miasta i wybierz odpowiedni dla siebie kurs lub też my pomożemy wybrać Ci taki, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Oferujemy różne poziomy i metody nauczania. Jeśli chcesz określić swój poziom, możesz najpierw rozwiązać test, na podstawie którego przyporządkujemy Cię do odpowiedniej grupy. Oczywiście, zaczynamy od grupy dla początkujących. Następnie są grupy dla średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Z nami szybko nauczysz się języka lub też podszlifujesz swój angielski. Prowadzimy zajęcia głównie popołudniami w siedzibie naszej szkoły, gdzie znajduje się kilka świetnie wyposażonych i dostosowanych do potrzeb naszych słuchaczy sal. Zajęcia dla poszczególnych grup odbywają się zwykle dwa razy w tygodniu. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów języka angielskiego. Jakość kształcenia jest dla nas priorytetem. Dbamy o to, by słuchacze mieli świadomość, że są dla nas najważniejsi, a więc by mogli dobrze uczyć się języka dzięki przykładnej pracy lektorów i by nie brakowało im żadnych materiałów dydaktycznych. Dbamy także o to, by sprzęt wykorzystywany podczas nauki angielskiego w naszej szkole w Częstochowie był jak najwyższej jakości.