Parasole reklamowe a branża hotelarska i gastronomiczna

Parasole reklamowe a branża hotelarska i gastronomiczna

23 kwietnia 2024 0 przez Master Bloger

Większości klientów parasole reklamowe kojarzą się z gadżetami, które są wręczane podczas podpisywania umowy lub jakichś eventów. Tymczasem na rynku istnieją również parasole reklamowe na które nie zwracamy aż tyle uwagi. Występują one w branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Gdzie szukać parasoli reklamowych w hotelarstwie?

Niewątpliwie hotelarstwo jest branżą w której reklama jest bardzo ważnym czynnikiem. Oznacza to, że kupowane są parasole reklamowe z nadrukiem – https://oznakowane.com/oferta/torby-i-podroze/parasole-reklamowe-z-nadrukiem które mają służyć przez dłuższy okres czasu. Jest to możliwe dzięki temu, że są to parasole używane w ogródkach. Ten element dekoracji ogródków letnich jest bardzo często mimowolnym myślnikiem reklamy. Oznacza to, że klienci nie przywiązują aż takiej wagi do tego produktu. Są jednak w stanie, na podstawie parasoli, wskazać w jakim hotelu się aktualnie znajdują. Parasol pełni więc funkcję reklamową.

Patrząc na parasole reklamowe z nadrukiem jako na produkt użyteczny warto zwrócić uwagę na fakt, że produkt tego typu chroni gości hotelowych przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Chodzi tutaj przede wszystkim o zbyt duże słońce, deszcz, a także ptaki. Parasol stanowi swego rodzaju schronienie.

Parasole reklamowe w branży gastronomicznej

Również jeżeli chodzi o branżę gastronomiczną to bardzo często wykorzystywane są w niej parasole reklamowe z nadrukiem. Mają one dokładnie takie samo zastosowanie jak w przypadku branży hotelarskiej. Stawiane są w letnich ogródkach restauracyjnych. Postrzegane są również jako mimowolny nośnik informacji, a także ochrona dla klientów.

Zakup parasola reklamowego

Dużym atutem tych parasoli reklamowych jest fakt, że są one bardzo wytrzymałe. Tym samym więc ten gadżet reklamowy jest elementem, który nie musi być często wymieniany. Dla właścicieli restauracji i hoteli oznacza to jednorazowy wydatek. Faktem jednak jest, że wydatek jest spory. Przedsiębiorca musi się liczyć z kosztem rzędu około 5000 zł za jeden parasol.

Cena parasola jest dosyć wysoka. Należy jednak brać pod uwagę fakt, że parasol musi mieć stabilną konstrukcję, aby nie stanowił zagrożenia dla klientów. Solidna konstrukcja wpływa znacznie na cenę parasola. Również wykonanie nadruku na samym parasolu jest dosyć kosztowne. Najczęściej bowiem nadruk jest wykonywany w kolorze. A to podnosi znacznie cenę.

Zakup parasola reklamowego należy zaplanować wcześniej. Większość firm zajmujących się ich produkcją określa termin realizacji parasola na 14 dni. Warto więc zastanowić się w jakim okresie parasol będą używane i zakupić je wcześniej